چاپ کردن این صفحه

شرکت گسترش انفورماتیک ایران

16 آبان 1394 Author :  

معرفی شرکت 


 شرکت گسترش انفورماتیک ایران با در نظر گرفتن اهمیت روز افزون سرمایه گذاری در بخش صنعت انفورماتیک و فناوری اطلاعات، در سال 1369 تأسیس گردید و فعالیت رسمی خود را از سال 1370 با اخذ موافقت اصولی و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع برای مونتاژ 28000 دستگاه کامپیوتر در سال آغاز نمود .

شرکت گسترش انفورماتیک ایران از طریق ایجاد بخش های مطالعاتی و تحقیقاتی، دانش فنی متخصصین خود را به روز نگه داشته و با ایجاد سیستمهای CRM ارتباط مشتریان با شرکت را راحت تر و مطلوب تر می نماید تا بدین وسیله سفارشات مورد نظر مشتریان را بهتر دریافت نموده و نیز در ارائه خدمات خود با سرعت و دقت بیشتر عمل نماید. همچنین این شرکت با استفاده از SCM خدمات و محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب و مورد نظر مشتری در زمان مقرر تحویل می نماید تا رضایت مشتری را که سرلوحه کار خود قرار داده است به دست آورد. 

در همین راستا، به منظور اطمینان خاطر بیشتر استفاده کنندگان از کامپیوتر سهند، این شرکت اقدام به پیاده سازی استاندارد  ویرایش 2000 برای مونتاژ این محصول نموده است که در این زمینه جزو شرکتهای پیشرو محسوب می شود.

شرکت گسترش انفورماتیک ایران دارای رتبه مناسب از شورایعالی انفورماتیک کشور می باشد. )در کلیه حوزه های تعریف شده بین رتبه 1 تا 4( و عضو انجمن شرکتهای انفورماتیک و جامعه مهندسین مشاور نیز  می باشد.

 

اسامی مدیران عامل شرکت گسترش انفورماتیک ایران از بدو تاسیس تاکنون به شرح زیر می باشد:


 

 

 

 اهداف تجاری و مزايای رقابتي


 

مدل تجاری شرکت که بر مبنای ارائه خدمات طراحی، مشاوره، مدیریت پروژه، برون سپاری خدمات ICT و انجام پروژه ها در هر یک از موارد فوق می باشد، بر مبنای دانش فنی مهندسی و تجربه مدیریتی بالای مجموعه این شرکت و همکاران استراتژ یک، شکل گرفته است.

این دانش و تجربه بالا با توجه به پیچیدگی های خاص پروژه های ICT در سطوح طراحی، خرید، نصب ،راه اندازی، تست و گارانتی در ابعاد مختلف از جمله منابع انسانی، منابع مالی، زمانبندی اجرا و تضمین کیفیت ،هدف اول شرکت را مبنی بر تبدیل پروژه های ICT به پروژه های قابل کنترل با بازگشت سرمایه مناسب برای مشتریان را بر اساس اصول زیر کاملاً برآورده ساخته است.

 كيفيت برتر: ارائه بهترین کیفیت به مشتریان همواره از مهمترین اهداف شرکت گسترش انفورماتیک ایران در انجام پروژه های مختلف بوده است که همین امر یکی از دلایل مهم انتخاب این شرکت از سوی مشتریان خواهان کیفیت مطلوب در انجام پروژه های بسیار حساس بوده است. 

هزينه كمتر: ارائه خدمات با کمترین هزینه ممکن و حتی در مواردی کمتر از هزینه های پرداخت شده قبلی برای کسب خدمات مورد نظر، از مهمترین مزیتهای انتخاب گسترش انفورماتیک ایران در انجام پروژه ها بوده است.

مدت زمان اجرای كوتاه تر: زمان از عوامل بسیار مهمی است که می تواند به شدت در ارزش افزوده اقتصادی یک پروژه و همچنین هزینه های اجرای آن جدای از نوع پروژه تأثیر تعیین کننده ای داشته باشد. گسترش انفورماتیک ایران همواره درصدد بوده است که پروژه ها و تعهدات خود را در کوتاهترین زمان ممکن و یا حتی در مدتی کمتر از زمان تعهد شده در قرارداد به نتیجه مطلوب برساند.  

2323 Views

Latest from  Super User

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…