Network Infrastructure Design & Optimization                

هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان، طراحی و پیاده سازی گردد. شبکه های کامپیوتری، زیر ساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می آورند. بدیهی است، در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نشود، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر، صرف شود.

 

خدمات قابل ارائه در حوزه Passive

مشاوره، طراحي، نظارت و اجرای شبکه های  زیرساخت فیبر نوری به روش بلوینگ اعم از شبکه های فیبر نوری، کنترل ترافیک و شبکه های  فیبر نوری مخابراتی FTTX

طراحي، تامین تجهیزات و اجراي پروژه های دوربین مداربسته (CCTV) و سیستم های مبتنی بر IP و NVR

مشاوره، طراحي و اجراي زيرساخت فيزيكي مراكزداده (DATA CENTER)

مشاوره، طراحي، نظارت، نصب و راه اندازي انواع شبكه هاي LAN، WAN

فروش کلیه  تجهيزات  شبکه اعم از Active & Passive

فروش کابل های فیبرنوری کانالی، زمینی، هوایی و دریایی

فروش کابل های میکرو فایبر

فروش کلیه میکروداکت ها و Micro COD

تأمين انواع كابل هاي كنترل و ابزار دقيق

تأمین کلیه تجهیزات مربوط به پروژه های FTTx, Blowing

انجام کلیه تست های شبکه Fluke,OTDR,Power meter

 

FTTX

 در عصر انقلاب اطلاعاتی که در آن به سر می بریم، کیفیت، کمیت و سهولت راههای انتقال اطلاعات چالش همیشگی پیشگامان فن آوری امروز است.از دوران پیدایش و شکل گیری شبکه های اطلاعاتی، انتقال اطلاعات گذاری طولانی را تا به امروز پشت سر گذاشته است و روش های گوناگونی را تجربه کرده است.شبکه های فیبر نوری آخرین راه کار و سریعترین راه حل جا به جایی اطلاعات تا به امروز است که سرعت بسیار بالا و قابلیت اطمینان منحصر به فرد آن، این روش را تبدیل به راه حلی قطعی در این زمینه کرده است.این شبکه ها در اندازه ها و گستره های گوناگونی اجرا میشوند. از پروژه های زیر ساخت مخابراتی که انتقال داده ها را بین پایگاه های مخابراتی و اطلاعاتی انجام میدهد تا شبکه های کابل نوری به خانه و یا حتی کابل نوری به میز.

‌FTTX تكنولوژي سيمي جديدي است كه از زيرساخت فيبرنوري براي عرضه سرويس باند گسترده به مشتريان استفاده مي‌كند. تكنولوژي FTTx داراي مدل‌هاي FTTN، FTTP و FTTH است و نياز به سرمايه‌گذاري زياد، ايجاد يك شبكه فيبرنوري در لايه دسترسي و اتصال ساختمان‌ها از طريق فيبرنوري به تامين‌كننده سرويس مي‌باشد. اين تكنولوژي اگرچه در مقايسه با ديگر تكنولوژي‌ها پهناي باند نامحدودي در اختيار كاربران مي‌گذارد.

FTTX"" يا "Fiber To The X" نام عمومي تکنولوژي­ هائي است که از فيبرنوري در بخشي از لايه دسترسي استفاده مي­ کنند.

 

FTTC / FTTK (fiber-to-the-curb/kerb

FTTN / FTTLA (fiber-to-the-node)

FTTP (fiber-to-the-premises)

FTTB (fiber-to-the-building)

FTTH (fiber-to-the-home)

FTTD (fiber-to-the-desktop)

FTTE / FTTZ (fiber-to-the-telecom-enclosure)

  

استفاده از تکنولوژي ارتباط خطي (Micro Trenching) که قواعد اجرايي آن به اصول عمليات عمراني کمتر و در نتيجه خرابي شهري حداقل استوار است،  يکي از محورهاي کاري شرکت گسترش انفورماتیک ایران است. همچنين استفاده از تجهيزات راه­سازي معتبر و تجهيزات تخصصي شوتينگ فيبرنوري باعث تسريع اجرا و کاهش هزينه مي­ شود.  

 

 طراحی و پیاده سازی سیستم های نظارت تصویری(CCTV)

 امروزه در مراكز صنعتي و اداري جهت نظارت بر محيط فيزيكي و نظارت بر كار كاركنان يا كـارگران در جـهت كنترل و مديـريت بهـتر و كارآمـد‌تر از سيستم­هاي تـلويزيوني مـداربسته ( CCTV )  استفاده مي‌شود.

براي كنترل ورود و خروج افراد به يك محل و براي كنترل مكان هاي وسيع توسط چندين دوربين و نمايش همزمان تصوير آنها و نظارت سمعي و بصري از فواصل بسيار دور از طريق شبكه تلفن بدون نياز به حضور فيزيكي كنترل­ كننده در محل و در دستگاه ­هايي كه كنترل بصري آنها توسط انسان مقدور نبوده يا خطرآفرين مي‌باشد نيز ميتوان از اين سيستم­ ها استفاده كرد.

 در راستاي پيشرفت روزافزون اين تکنولوژي، گسترش انفورماتیک ایران با در اختيار داشتن افراد متخصص در اين رشته و ابزار و تجهيزات به روز دنيا، هم در غالب سيستم­هاي تحت شبکه و هم سيستم­ هاي آنالوگ، در زمينه­ هاي مشاوره، خريد، طراحي و پياده­ سازي سيستم ­هاي نظارت تصويري مشغول به فعاليت است.

اطلاعات تماس

 • آدرس :ایران، تهران
 •  میدان آرژانتین- خیابان وزرا (خالد اسلامبولی) - خیابان بیستم(شهید رفیعی)-پلاک 16
 •    شرکت گسترش انفورماتیک ایران 
 •    : تلفن تماس

 

42096000

88103619

88102323

88103172

 • واحد فروش و شبکه :
 • 88553842
 • 88554961
 • 88554971
 • واحد نرم افزار:  
 • 88554698
 • واحد پروژه ها:  
 • 88103566
 • 88553832
 • فکس شرکت :
 • 88101383
 • تلفن های گویا- داخلی 600

نظر کاربران

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…